Strona główna
Gość Specjalny Andrea Camastra w Dworzysku

Gość Specjalny Andrea Camastra w Dworzysku

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
14 września 2019

Uwielbiamy organizować dla naszych Gości niebanalne wydarzenia kulinarne. Tym razem Dworzysko odwiedzi Włoch, Andrea Camastra, który mieszka w Polsce i jest szefem kuchni warszawskiej restauracji Senses. Wspólnie z Wojciechem Harapkiewiczem przygotują pokaz kulinarny na żywo aby po raz kolejny rozbudzić zmysły i zaprosić w kulinarną podróż. 

Andrea Camastra jako jeden z dwóch szefów kuchni w Polsce otrzymał gwiazdkę Michelin prowadząc restaurację Senses. Jest nam bardzo miło, że przyjął nasze zaproszenie i przyjedzie do Dworzyska aby zaprezentować swoje umiejętności kulinarne. Gospodarzem wydarzenia jak zwykle będzie niezastąpiony Wojciech Harapkiewicz, szef kuchni restauracji Babinicz, która jest częścią kompleksu Dworzysko w Szczawnie Zdroju. 

Aby zarezerwować miejsce, prosimy o kontakt mailowy: recepcja@dworzysko.eu / restauracja@dworzysko.eu lub telefoniczny: 74 663 30 35. 

Informacja dodatkowa: wpłata kwoty zależnej od ilości osób jest potwierdzeniem rezerwacji miejsca na kolację.

Więcej informacji znajduje się pod linkiem: https://www.facebook.com/events/321012932140583/

Zapraszamy serdecznie!

Al. Spacerowa 22
58-310 Szczawno-Zdrój, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij