Main page
Podsumowanie Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra w Dworzysku
  1. Main page
  2. Dworzysko resort
  3. Blog
  4. Podsumowanie Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra w Dworzysku

Podsumowanie Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra w Dworzysku

Arrival date
Check-out date
16 January 2020

Wiele osób kojarzy święta Bożego Narodzenia z planowaniem, ogromem pracy i masą przygotowań lub z maratonem wizyt wśród najbliższych. A co, jeśli święta wcale nie muszą być takie skomplikowane, jeśli mogą być tak samo rodzinne i przytulne, ale przy okazji wygodne?
Nasi Goście już się o tym przekonali. Zapraszamy Was do zapoznania się z poświąteczną relacją :)

Planowanie świąt i bali sylwestrowych w Dworzysku zaczynamy odpowiednia wcześnie, stąd też cała nasza załoga miała ręce pełne pracy. Wszyscy dawaliśmy z siebie wszystko, aby nasza wspólna praca przyniosła zamierzony cel, czyli uśmiech na twarzach naszych Gości. Chcieliśmy, aby mogli spędzić czas na długich rozmowach i wspominkach, nie martwiąc się o całą organizacyjną otoczkę, która nierozerwalnie towarzyszy świętom. Całą ideą rodzinnego wyjazdu jest skupienie się na swoich bliskich, poświęcenia im większej uwagi niż w codziennym, często zaganianym życiu. Ostatecznie chodzi o to, żeby zatrzymać się na chwile i prawdziwie świętować magiczny okres świąt na który wszyscy czekali cały rok.

Nietuzinkowa lokalizacja Dworzyska pozwala nam stworzyć święta zdala od hałasu i zgiełku miasta. Piękne kojące widoki, konie pasące się na pobliskiej łące, okoliczne lasy i park zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Na drugim planie widnieją góry i rozległe tereny, które pokryte są zielenią. Całość tworzy wspaniały klimat.


Wszyscy zaangażowaliśmy się aby przygotować święta jak nalepiej potrafimy. Nie mogło zabraknąć słodkości, zapachu piernika i makowca, które królowały w naszej klimatycznej kawiarni Szwajcarka. Szymon i Jola czyli nasi cukiernicy zadbali o to aby nikomu nie zabrakło słodkości podczas świąt :)

Świąteczny czar, nastrojowa muzyka i kolędy brzmiące w salach, zapach choinki i piękne unikatowe dekoracje. Wyśmienite, tradycyjne dania przygotowane przez naszych uzdolnionych i pełnych pasji kucharzy pod bacznym okiem Rafała, naszego szefa kuchni.


Kawiarnia Szwajcarka

Koniec roku to dla nas jak i dla całej hotelowej branży niezwykle napięty czas. Ale ostatecznie satysfakcja jaką mamy kiedy widzimy wspólnie świętujące rodziny i bawiących się przyjaciół jest olbrzymia. Jesteśmy bardzo zadowoleni nie tylko z okresu Bożego Narodzenia, ale także z nocy sylwestrowej, podczas której królowała szampańska zabawa. Muzyka wyrywała do tańca nawet najtwardszych z serii ‘’ja nie tańczę’’ i przez dłuższy czas nie pozwalała im zejść z parkietu.
Powitać Nowy Rok i pożegnać z nami stary można było na dwa sposoby, ponieważ zorganizowaliśmy dwie noworoczne imprezy, jedną w dworzyskowym Babiniczu, a drugą w Białej Sali.
W Dworzysku szef kuchni Rafał Grzegorzek przygotował ciekawą atrakcję w postaci live cooking, a DJ i wodzirej w restauracji Babinicz dopilnowali, aby zabawa trwała do białego rana. 100 osób na jednej i drugiej zabawie z niemałą energią witało w tanecznych pląsach nowy rok. Aby nabrać sił między tańcami przygotowane było menu o odpowiedniej dawce energii.Biała Sala zachwycała wspaniałą muzyką na żywo, która pomogła wszystkim zapomnieć o przyziemnych sprawach, a przypomniała, że należy bawić się z przytupem! Niepowtarzalny klimat Białej Sali, ogromna przestrzeń, żyrandole, lustra, klasyczny elegancki wystrój, ogromne okna, kręte schody, a wszystko to skąpane w majestatycznej bieli. W towarzystwie pysznego jedzenia, szampana i tańców nowy rok nie mógł zacząć się lepiej.
 

Dziękujemy, że obdarzyliście nas zaufaniem i powierzyliście nam swój cenny czas w tym magicznym okresie świąt. Mamy nadzieję, że wspomnienia z Dworzyska na długo zapiszą się w Waszej pamięci i będziemy mogli gościć Was ponownie w bliższej lub dalszej przyszłości.
Do zobaczenia :)

Al. Spacerowa 22
58-310 Szczawno-Zdrój, Polska

mobile nav bg
See the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close