Main page
HOT DEAL- NAJLEPSZY DEAL!
  1. Main page
  2. HOT DEAL- NAJLEPSZY DEAL!

HOT DEAL- NAJLEPSZY DEAL!

  • any length of stay
  • Breakfast
Idealna oferta cenowa dla Gości pewnych swoich planów - W NAJLEPSZEJ CENIE!

Pakiet zawiera:

  • nocleg w komfortowym i stylowym pokoju
  • bogate sniadanie w formie bufetu, bazujące na lokalnych produktach z własnoręcznie wypiekanym pieczywem 
  • szeroki wybór atrakcji dotakowych w czasie pobytu AKTYWNIE I RODZINNIE
  • nieograniczony dostęp do WiFi
  • bezpłatny parking na terenie obiektu
  • możliwośc przyjazdu z pupilem ( za dodatkową opłatą)

 

from 204 /night
Gastronomy

Co dla was mamy?

Do dyspozycji w trakcie pobytu, pozostaje Restauracja Babinicz. w której nasi kucharze zadbają o najwspanialesze doświadczenia kulinarne. Restauracja posiada szeroki wybór menu, w którym każdy z pewnością znajdzie coś pysznego. 

Menu Restauracji Babinicz możecie Państwo sprawdzić TUTAJ.

Na terenie Kompleksu Dworzysko, znajduje się również Eko-grill. który wyśmienicie uzupełnia ofertę gastronomiczną. Szefowa Tatiana potrafi wyczarować doskonałe bałkańskie dania jednogarnkowe przygotowywane na specjalnym palenisku, aromatyczne mięsiwa grillowane, burgery - również wegańskie.

Kawiarnia Szwajcarka to miejsce w którym możecie Państwo spróbować wybitnych, autorskich wypiekow cukierników: Joli i Szymona a to wszystko w towarzystwie aromatycznej kawy lub słynnego tea time. Nasze bezy trzeba rezerwować - tak szybko znikają z witryny :) natomiast ciasta i torty przyciągają miłośników słodkości z całego miasta. Latem w ofercie weekendowej znajdą Państwo live cooking z pysznymi naleśnikami oraz pyszne lody rzemieślnicze.

Attractions and location
Kompleks Dworzysko to  miejsce, w którym relaks  wśród natury, łączy się z aktywnym i urozmaiconym wypoczynkiem. Przygotowaliśmy wiele ciekawych propozycji: dla rodzin z dziećmi, par, jak również dla osób podróżujących z psami.Sprawdź, jak wspaniale można u nas spędzic czas! - AKTYWNIE I RODZINNIE

Szczawno Zdrój, gdzie znajduje się nasz kompleks to piękna uzdrowiskowa miejscowość o bogatej historii. 15 minut spaceru aleją kasztanowców dzieli Was od centrum i pijalni wód z wspaniałą halą spacerową, parkiem szwedzkim i zdrojowym, gdzie zapoznać możecie się Państwo z gatunkami drzew i zwierząt dzięki tablicom informacyjnym. Warto wejść na wieżę Anny, aby podziwiać widok na miasteczko. Szczawno jest miejscem, do którego na kurarze wodami uzdrowiskowymi przyjeżdżają kuracjusze z całej Polski. Do połowy XX-tego wieku Szczawno było jednym z najbardziej znanych w Europie uzdrowisk, zjeżdżała tu europejska śmietanka towarzyska.  

Kompleks Wypoczynkowo- Rekreacyjny Dworzysko położony jest u podnóża górskich szczytów Chełmca i Trójgarbu w otoczeniu malowniczego krajobrazu szczawieńskiej natury. Jesteśmy doskonałym początkiem szlaków turystycznych rowerowych i pieszych zarówno dla zupełnie początkujących jak i zaawansowanych piechurów i rowerzystów. 

 

DO ZOBACZENIA W DWORZYSKU!

Important information
Check-in and check-out

Arrival from: 14:00 Departure to: 11:00

Pet policy

Pets are welcome. There is a additional charge of 50 PLN / 1 pet / night.

Cancellation rules

To confirm this reservation whole stay amount needs to be paid upfront. In case of cancellation, modifications or not showing up at the arrival date no refunds will be made.

Accepted credit cards
Visa Visa Electron MasterCard Maestro

Other offers

mobile nav bg
See the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close