Main page
Dworzyskowy ogród - z miłości do natury

Dworzyskowy ogród - z miłości do natury

Arrival date
Check-out date
12 August 2020

Jak zadbać o świeżość i jakość składników? Najlepiej samemu je wyhodować! 

Niezwykła moc natury

W Dworzysku wierzymy, że w naturze jest niezwykła moc. Pozwala odciąć się od świata, zregenerować i skupić myśli, poczuć się odprężonym i po prostu szczęśliwym. Do wszystkiego, co rośnie i żyje w naszej najbliższej przestrzeni, także w ogrodzie – roślin i zwierząt, powinniśmy odnosić się z sercem i zrozumieniem, a uwierzcie nam na słowo - pracując w ogrodzie zgodnie z prawami natury i poszanowaniem jej, odwdzięczy się ona prawdziwymi skarbami natury...

I to właśnie z tej miłości do przyrody powstał Dworzyskowy Ogród, który dzieli się z nami tym co najlepsze i najzdrowsze !

 

A później ? 

Później te najpiękniejsze, dokładnie wyselekcjonowane przez nas dary, jakie daje nam natura trafiają na stół restauracji Babinicz – w różnej formie, ale zawsze nadając potrawą niepowtarzalny smak i aromat.

Tak, tak proszę Państwa! Warzywa, owoce i zioła, które znajdują się w naszych daniach pochodzą wprost z przy-restauracyjnego ogrodu. Nie musimy Was przekonywać, że im krótszą drogę przebywa jedzenie, zanim trafi na talerz, tym lepiej smakuje – jest zdrowe, świeże, sezonowe i wyprodukowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Produkty, których nie jesteśmy w stanie wyhodować z własnej uprawy, kupujemy od lokalnych dostawców – mając pewność ich pochodzenia. Dzięki temu, gwarantujemy najlepszą jakość i nieznapomniany smak serwowanych przez nas dań. 

Al. Spacerowa 22
58-310 Szczawno-Zdrój, Polska

mobile nav bg
See the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close