Strona główna
Dworzysko
  1. Strona główna
  2. Wesela
  3. Wesele w Dworzysku

Wesele w Dworzysku

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Wesele w Dworzysku Tworzymy wspomnienia

Wesele to jeden z najważniejszych momentów w życiu wielu z nas. Pozwól nam zająć się organizacją tego szczególnego wydarzenia i przeżyj je, mając pewność, że za sobą dysponujesz zespołem ludzi, który upewni się, że Wasze wesele jest dopięte na ostatni guzik. Dysponujemy dwoma lokalizacjami, w których zorganizowaliśmy już niejedno przyjęcie weselne.

Dworzysko jest miejscem wprost wymarzonym do organizacji wyjątkowego wesela, ze względu na szczególną lokalizację wśród zielonych wzgórz i wszechobecnej natury, a także doskonałej regionalnej kuchni i doskonale wyszkolonej obsłudze.

Jesteśmy gotowi aby spełnić wszelkie Państwa życzenia i oczekiwania przy organizacji wyjątkowego wesela. Wszystkie szczegóły będą mogli Państwo uzgodnić z dedykowanym Państwu konsultantem. Zorganizujemy lub pomożemy znaleźć zespół muzyczny, zadbamy o oprawę florystyczną i dekoracje oraz wspólnie dopracujemy scenariusz wesela, którego nie powstydziłby się reżyser oscarowych filmów.

Dworzysko, to także piękne i urokliwe i niczym nieograniczone miejsce, które młode pary namiętnie wykorzystują do wykonania sesji fotograficznej. Co więcej, proponujemy także przejazd bryczką w dniu ślubu.

Na terenie Dworzyska znajduje się wyjątkowe „drzewko miłości” – jest to piękne, zacienione miejsce, rodem z romantycznego filmu, idealne do zorganizowania ślubu w plenerze.

Śluby i wesela organizujemy przez cały rok. Dostępność terminu i wybranej sali proponujemy, aby skonsultować z managerką.

Oferty specjalne Pakiety pobytowe i promocje

Al. Spacerowa 22
58-310 Szczawno-Zdrój, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij