Strona główna
Dworzysko

Catering

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Catering

Dworzyskowy Catering to gwarancja dostępności przez cały rok, profesjonalnej obsługi i najwyższej jakości jedzenia w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu.

Oferujemy szeroką gamę możliwości organizacji cateringu dla firm oraz osób prywatnych na przyjęcia firmowe, domowe lub w plenerze. Jesteśmy w stanie zorganizować catering dla nawet 4500 osób lub mniejsze elitarne pokazy z kucharzem na żywo.

Zajmiemy się kompleksowo organizacją niezbędnego sprzętu i wyposażenia oraz wykwalifikowanej obsługi. Proponujemy catering w formie bufetu lub serwowanych dań do stołu, w zależności od oczekiwań i liczby osób. Posiadamy doświadczenie w organizacji dużych imprez firmowych, wigilii pracowniczych, a także obsłudze cateringowej wydarzeń kulturalnych, gal biznesowych i eventów artystycznych.

Specjalizujemy się także w organizacji prywatnego cateringu dla mniejszych grup, połączonych z profesjonalną obsługą kelnerską oraz pokazem kulinarnym na wyjątkowe uroczystości w Państwa życiu prywatnym i biznesowym.

Wielkim zaszczytem dla naszej kadry była organizacja prestiżowego cateringu podczas wizyty króla Belgii w Polsce w 2015 roku.

Naszym standardem jest profesjonalne podejście, z wielką pieczołowitością zwracamy uwagę na najmniejsze detale, dlatego organizowane przez nas wydarzenia kulinarne cechują się zawsze wyjątkową oprawą oraz unikalne skomponowanym menu, specjalnie na daną okazję.

Cena: od 40 zł / osoba

Liczba gości do 4500 osób.

Oferty specjalne Pakiety pobytowe i promocje

Al. Spacerowa 22
58-310 Szczawno-Zdrój, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij