Home
Dworzyskowy ogród - z miłości do natury
  1. Home
  2. Dworzysko Komplex
  3. Webblog
  4. Einzelheiten des Eintrags

Dworzyskowy ogród - z miłości do natury

Ankunftstermin
Abreisetermin
12 August 2020

Jak zadbać o świeżość i jakość składników? Najlepiej samemu je wyhodować! 

Niezwykła moc natury

W Dworzysku wierzymy, że w naturze jest niezwykła moc. Pozwala odciąć się od świata, zregenerować i skupić myśli, poczuć się odprężonym i po prostu szczęśliwym. Do wszystkiego, co rośnie i żyje w naszej najbliższej przestrzeni, także w ogrodzie – roślin i zwierząt, powinniśmy odnosić się z sercem i zrozumieniem, a uwierzcie nam na słowo - pracując w ogrodzie zgodnie z prawami natury i poszanowaniem jej, odwdzięczy się ona prawdziwymi skarbami natury...

I to właśnie z tej miłości do przyrody powstał Dworzyskowy Ogród, który dzieli się z nami tym co najlepsze i najzdrowsze !

 

A później ? 

Później te najpiękniejsze, dokładnie wyselekcjonowane przez nas dary, jakie daje nam natura trafiają na stół restauracji Babinicz – w różnej formie, ale zawsze nadając potrawą niepowtarzalny smak i aromat.

Tak, tak proszę Państwa! Warzywa, owoce i zioła, które znajdują się w naszych daniach pochodzą wprost z przy-restauracyjnego ogrodu. Nie musimy Was przekonywać, że im krótszą drogę przebywa jedzenie, zanim trafi na talerz, tym lepiej smakuje – jest zdrowe, świeże, sezonowe i wyprodukowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Produkty, których nie jesteśmy w stanie wyhodować z własnej uprawy, kupujemy od lokalnych dostawców – mając pewność ich pochodzenia. Dzięki temu, gwarantujemy najlepszą jakość i nieznapomniany smak serwowanych przez nas dań. 

Al. Spacerowa 22
58-310 Szczawno-Zdrój, Polska

mobile nav bg
Siehe die Karte
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen