Home
Wakacyjna Sielanka w Dworzysku Ze Śniadaniem i Obiadokolacją
  1. Home
  2. Wakacyjna Sielanka w Dworzysku Ze Śniadaniem i Obiadokolacją

Wakacyjna Sielanka w Dworzysku Ze Śniadaniem i Obiadokolacją

zwischen 24/06 und 30/09

  • min. 3 Nächte
  • HP - Halbpension
Bestpreis Garantie bei einer Online - Buchung! Möglichkeit einer kostenfreien Stornierung.

Das Angebot beinhaltet:

  • Übernatung in komfortablen Räumen
  • Frühstück
  • WLAN Zugang
schon ab 355PLN /Nacht
Verpflegung

Naszym Gościom codziennie podajemy bogate śniadanie w formie bufetu. Świeży chrupiący chleb, własne przetwory, najlepszej jakości szynki i mięsa, ryby oraz sery, warzywa z Dworzyskowego ogrodu to tylko kilka argumentów, żeby dzień rozpocząć śniadaniową ucztą.

Śniadanie

W ciągu tygodnia zapraszamy na poranny posiłek od 07:00 do 10:00, natomiast w trakcie weekendu śniadania dostępne są od 08:00 do 11:00.

 

Obiadokolacja  

Każdy Gość wybierając obiadokolację otrzyma dedykowane menu, z którego będzie można codziennie wybrać ciekawe dania przygotowane przez szefa kuchni i jego zespół. Obiadokolację serwujemy od godziny 17:00 w naszej restauracji Babinicz.

Attraktionen und Lage

Na miejscu nasi Goście mogą skorzystać z restauracji, kawiarni, eko-grilla, wypożyczalni rowerów standardowych i elektrycznych, placu zabaw i dużej szachownicy, na której można rozgrywać zacięte pojedynki. Jedyne w regionie pole do mini golfa przyciąga całe rodziny. Największą jednak lokalną atrakcją jest stadnina, w której można pojeździć konno, spędzić czas z przemiłymi alpakami. Dla dzieci dostępny jest kucyk :)

Deptak i uzdrowisko znajduje się 1 km od Dworzyska. Na wycieczkę na górę Chełmiec i Trójgarb można wybrać się prosto z Dworzyska. W okolicy znajduje się sporo ciekawych miejsc turystycznych jak np. Stara Kopalnia, Palmiarnia, Zamek Książ, muzeum porcelany i wiele innych. 

Podążając za potrzebami dzisiejszego, świadomego swojego zdrowia turysty, w tym sezonie letnim specjalnie dla Was kilka razy w tygodniu zorganizujemy trening siłowy oraz jogę na naszych przepięknych zielonych terenach. Wobraźcie sobie rześki, letni poranek, śpiew ptaków, aktywny trening lub wyciszającą jogę. Tak zaczęty poranek zaprocentuje wyrzutem endorfin na cały dzień! 

Zusätzlich zahlbar

Nocleg pupila - 50 zł / dobę.

Wypożyczalnia rowerów - cena zależy od modelu roweru

Minigolf - 30 zł / 90 minut / 1 osoba

Wichtige Informationen.
Anmeldung und Abmeldung

Anreise: 14:00 Abreise: 11:00

Tierpolitik. Wir akzeptieren Tiere, es wird eine Gebühr von 30 PLN pro Tag erhoben

Haustiere sind willkommen. Es wird eine zusätzliche Gebühr von 50 PLN / 1 Haustier / 1 Nacht erhoben.

Stornierungsbedingungen

Zapłać jedynie 20% wartości pobytu w momencie rezerwacji, resztę ureguluj na miejscu w hotelu. Anulując swoją rezerwację nie później niż 7 dni przed przybyciem odzyskasz poniesione koszty. Anulując rezerwację 7 dni przed przybyciem lub później zadatek przepada.

Wir akzeptieren Zahlungskarten.
Visa Visa Electron MasterCard Maestro

Andere Angebote

mobile nav bg
Siehe die Karte
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen