Strona główna
Dworzysko
  1. Strona główna
  2. Smaki
  3. Restauracja Babinicz

Restauracja Babinicz

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Restauracja Babinicz Miejsce pełne smaku

Restauracja Babinicz należąca do kompleksu Dworzysko jest spełnieniem marzeń o zdrowym i smacznym jedzeniu w oparciu o składniki tylko najwyższej jakości, gdzie nie ma miejsca na kompromis.

Jednocześnie stawiamy przed sobą olbrzymie wyzwanie, jakim jest stworzenie wyjątkowej kuchni, w wyjątkowym miejscu, dla wyjątkowych ludzi, jakimi są wszyscy nasi Goście. Mamy pragnienie sprawiać przyjemność dla podniebienia każdego, kto zdecyduje się na kulinarną przygodę w naszej wyjątkowej restauracji. Wierzymy, że wyjdziecie Państwo od nas tylko po to, aby wrócić do nas jak najszybciej.

 

W restauracji Babinicz nasi hotelowi goście mogą skorzystać ze śniadań w formie bufetu szwedzkiego. Na śniadaniowym stole można znaleźć m.in. wędliny z naszej dworzyskowej spiżarni, świeże warzywa, sery od Wańczyka, oliwy lub na miejscu przygotowaną jajecznicę. Nie brakuje owoców pysznych dżemów i naturalnych soków, które sami przygotowujemy ze świeżych owoców i warzyw. Jest to nasza rekomendacja na poranne uzupełnienie witamin.

Oferty specjalne Pakiety pobytowe i promocje

Al. Spacerowa 22
58-310 Szczawno-Zdrój, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij